Zidane Iqbal komt met nieuwtje: "Veel mensen weten dat niet"

Zidane Iqbal maakt dit seizoen grote stappen bij FC Utrecht. De jongeling groeide op in het Engelse Manchester, maar zijn roots liggen in twee andere landen.

"Mijn moeder is Irakees en mijn vader komt uit Pakistan. Veel mensen weten dat niet, maar ik ben maar half Irakees. Ik heb ervoor gekozen om voor Irak uitgekomen toen ik negentien was. Ik debuteerde onder Zeljko Petrovic, een gekke gast", opent Iqbal bij RTV Utrecht.

Dat was een bijzonder moment voor hem. "Het was uit in Iran, wat voor ons een grote wedstrijd is. Hij gaf me het nummer 8 shirt en mijn debuut in zo'n grote wedstrijd. Dus hij heeft een speciale plek in mijn hart. Mijn Arabisch is niet zo goed. Simpele gesprekken lukken wel, maar wanneer het moeilijker wordt schakel ik al snel over naar het Engels."

Lees meer:
0 reacties