Yoann Cathline tevreden bij FC Utrecht: "We maken teveel grappen"

Yoann Cathline heeft zijn verbintenis bij FC Utrecht verlengd. De vleugelaanvaller zit goed op zijn plek bij de club, mede doordat er de nodige Franstalige spelers aanwezig zijn.

"Het ging vanzelf", reageert Cathline voor de camera van FC Utrecht op de goede band met zijn ploeggenoten. "Ten eerste Sébastien Haller, want hij komt uit Frankrijk, maar heeft Ivoriaanse roots. Net als mij, dus die band met hem was er automatisch. Alonzo Engwanda en Jacob Mulenga spreken ook Frans. We lachen samen en maken de nodige grappen. Dus het is makkelijker om met hen om te gaan."

Cathline bevestigt lachend dat de tafel met Franstalige FC Utrechters vaak het laatst de lunchzaal verlaat. "Ja, want we maken teveel grappen. Gjivai Zechiël zit er ook vaak bij, al begrijpt hij niet alles. Hij spreekt geen Frans. Maar dat is hoe wij ons vermaken en hoe we de dag goed doorkomen."

"Hoe belangrijk die band is? Zoals ik al zei: we forceren het niet. Het gebeurt vanzelf. En we doen wat gewoon wat we leuk vinden, zo simpel is het. De band met de hele club is eigenlijk heel goed. We hebben hele goede supporters, die overal de sfeer maken. Zelfs bij wedstrijden in Spanje of Duitsland. Dat vind ik leuk en dat waardeer ik. Nu moeten we ook wat teruggeven aan hen. Zij zijn er voor ons en wij moeten het beter doen", aldus Cathline.

Zet in op FC Utrecht tegen Feyenoord!

FC Utrecht speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties