Willem II kent vraagteken: "Kijken hoe hij reageert op de training"

Peter Maes
Peter Maes Foto: © BSR Agency

FC Utrecht gaat zondagmiddag op bezoek bij Willem II. Bij de Tilburgers is Tommy St. Jago, die jarenlang bij FC Utrecht speelde, een vraagteken.

De verdediger trainde vrijdag een deel van de sessie mee. "We gaan kijken hoe hij reageert op deze training", geeft trainer Peter Maes aan op de website van Willem II. Amin Lachkar is zondag niet inzetbaar bij de Tilburgers. Amar Fatah liep eerder deze week een blessure op en is tegen FC Utrecht niet van de partij.

Willem II zit in een mindere fase, erkent Maes. "We zitten in een fase die we willen ombuigen. Daarvoor heb ik een dynamiek gezien met eensgezindheid, en dat is de eerste stap. We willen hier doorheen breken. Wij hebben een doel, en dat doel is in de Eredivisie blijven. We moeten ons daaraan vastklampen en er keihard voor werken. Daar hebben we iedereen voor nodig."

De trainer verwacht met FC Utrecht een lastige tegenstander te treffen. "Ik verwacht een team dat op verschillende manieren resultaat kan behalen. Ze hebben veel mogelijkheden in hun selectie om te switchen. Wij moeten het in deze wedstrijd echt hebben van onze blokvorming, collectiviteit en hard werken", aldus Maes.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand