Vraagtekens bij transfer Haller: "Dit biedt wel wat kopzorgen"

Sébastien Haller
Sébastien Haller Foto: © Pro Shots

Ronald de Boer denkt dat de aanstaande komst van Sebastien Haller voor bepaalde spanningen kan zorgen binnen de selectie van FC Utrecht. Tevens is hij erg benieuwd naar de spits.

"Verrassend, maar leuk. Hij heeft natuurlijk een goed verleden bij Utrecht, maar ook bij Ajax. Hij vindt Nederland een heerlijk land, blijkbaar", zo luidt de reactie van De Boer in de studio van Ziggo Sport op de aanstaande deal van FC Utrecht. 

"Ik vind het wel verrassend dat FC Utrecht zo'n speler kan halen. Dat biedt andere spelers wel even wat kopzorgen", vervolgt De Boer, die daarmee doelt op de drie andere spitsen (David Min, Noah Ohio en Anthony Descotte) die Utrecht al onder contract heeft staan. "Dit zorgt wel weer voor een bepaalde spanning in de groep. Dat kan natuurlijk positief uitwerken. En laten we eerlijk zijn: als hij er een paar in schiet voor Utrecht is iedereen stil en is het perfect. Hij heeft kwaliteiten, dat hebben we gezien. En een geweldige persoonlijkheid. Hopelijk kan hij het weer laten zien, zoals hij altijd heeft gedaan."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
18/01
FC Utrecht
18:45
AZ
vr
24/01
Heracles Almelo
20:00
FC Utrecht
za
1/02
PEC Zwolle
18:45
FC Utrecht
zo
9/02
FC Utrecht
12:15
Almere City
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand