Voormalige FC Utrecht-speler blinkt uit in de Tweede Bundesliga

Moussa Sylla viert treffer
Moussa Sylla viert treffer Foto: © BSR Agency

Schalke 04 heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de Tweede Bundesliga. De ploeg van Kees van Wonderen versloeg 1. FC Nürnberg met 3-1 en blijft daarmee ongeslagen in vijf opeenvolgende wedstrijden. Moussa Sylla, voormalig speler van FC Utrecht, eiste de hoofdrol op met twee doelpunten.

In de sfeervolle Veltins Arena zette captain Kenan Karaman Schalke al vroeg op voorsprong. Hij scoorde in de zevende minuut uit een fraaie vrije trap van Tobias Mohr. Kort daarna breidde Sylla de voorsprong uit na sterk voorbereidend werk van Anton-Leander Donkor. De Malinese spits, die dit seizoen al twaalf keer scoorde, toonde opnieuw zijn klasse als afmaker: 2-0.

Nürnberg kwam nog terug via Stefanos Tzimas, die profiteerde van een spectaculaire omhaal van Jens Castrop. Maar Schalke herpakte zich snel en herstelde de marge voor rust. Een scherpe voorzet van Mohr werd knap binnengekopt door Sylla: 3-1. In de tweede helft hield Schalke stand en stelde de zege veilig. Met deze overwinning blijft Schalke dertiende, maar de verschillen in de competitie zijn minimaal. 

Lees meer:
0 reacties