Voormalig Jong FC Utrecht-speler (20) op proef bij club uit KKD

Lynden Edhart
Lynden Edhart Foto: © BSR Agency

Lynden Edhart krijgt deze week de kans om zich te laten zien bij De Graafschap. De 20-jarige aanvallende middenvelder is op proef bij de club uit Doetinchem nadat hij afgelopen seizoen actief was voor Jong FC Utrecht.

Bij de Domstedelingen kwam Edhart niet in aanmerking voor een nieuw contract, waardoor hij deze zomer op zoek is naar een nieuwe club. In totaal speelde hij 106 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie voor Jong FC Utrecht, waarin hij acht keer tot scoren kwam.

De middenvelder maakt mogelijk al snel zijn eerste minuten in het shirt van De Graafschap. Hij behoort naar verwachting tot de selectie voor de oefenwedstrijd tegen SC Heerenveen op vrijdag 3 juli. Die wedstrijd wordt om 19:00 uur gespeeld in Akkrum.

Bij De Graafschap lopen momenteel meerdere proefspelers mee. Zo was Boris van Schuppen vorige week nog op stage als aanvallende middenvelder, maar zijn proefperiode is inmiddels beëindigd. De buitenspeler Naïm Matoug, die eerder bij VVV-Venlo speelde, blijft daarentegen nog minimaal een week langer meetrainen met de selectie van trainer Thomas Duivenvoorden.

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties