Vink onthult het geheim van Jans: "Hij doet hetzelfde als Slot"

Marciano Vink
Marciano Vink Foto: © BSR Agency

In de nieuwste aflevering van Dit Was Het Weekend bespreken Milan van Dongen, Marciano Vink en Kenneth Perez de recente prestaties van FC Utrecht. De discussie richt zich op de speelstijl van de ploeg en de invloed van hun coach, Ron Jans.

Marciano Vink merkt op dat FC Utrecht al tegen enkele sterke tegenstanders heeft gespeeld: "Ze hebben natuurlijk al een aantal ploegen gehad, Twente, AZ en Feyenoord. Daar hebben ze dan alleen Feyenoord verloren." Hij legt de nadruk op de noodzaak van een duidelijke speelstijl: "Ik denk dan met duidelijkheid zoals we het net hadden over Slot en Farioli. Dat de Ron Jans ook erg duidelijk is met wat hij wilt zien, hij heeft het constant over dat het voetballend beter moet, dat moet het ook." 

Vink vindt dat er tijdens de wedstrijd een gebrek aan spanning was, wat de kijkervaring niet ten goede kwam. Vink vervolgt: "Na 1-0 heb ik een hele lange periode ook naar niet gekeken, dat ik dacht van nou wat een boring wedstrijd. Maar dat is Utrecht ook die killen de wedstrijd." Hij wijst ook op de sterke keuzes van Jans en de organisatie binnen het team: "Jans heeft veel keuze en iedereen weet exact geen muisje er doorheen." 

Daarnaast heeft hij lof voor El Karouani: "El Karouani is net een soort krijger aan de linkerkant soms een beetje wild." Vink concludeert dat, hoewel het team een lange weg te gaan heeft, ze met de spanning van grotere wedstrijden worden geconfronteerd.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Utrecht
20:00
Sparta Rotterdam
zo
18/05
Fortuna Sittard
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand