Vesterlund opnieuw in de basis: "Hij is mentaal en fysiek zo sterk"

Niklas Vesterlund in actie tegen FC Twente
Niklas Vesterlund in actie tegen FC Twente Foto: © Pro Shots

FC Utrecht moet het woensdagavond tegen Sparta Rotterdam nog zonder Siebe Horemans doen. De verdediger kampt met een breuk in zijn arm. De afwezigheid van Horemans betekent dat Niklas Vesterlund opnieuw zijn opwachting mag maken.

"Ja, ik ga spelen tegen Sparta. Ik kijk er naar uit", zegt de Deen in gesprek met RTV Utrecht. Tegen FC Twente had Vesterlund ook al een basisplaats. "Ik had pas zes of zeven trainingen meegedaan. Ik wilde al in het oefenduel met FC Groningen spelen maar dat mocht niet van de fysio. Een dag voor de wedstrijd tegen Twente raakte Siebe geblesseerd dus ik was er toen al een beetje mee bezig in mijn hoofd."

Vesterlund gaat verder: "Maar ik begreep natuurlijk ook dat ik er al lang uit lag en dat ik daardoor misschien niet direct zou starten." Voor trainer Ron Jans was het geen lastige keuze, zo geeft hij aan. "Deze speler is mentaal en fysiek zo sterk dat we het aandurfden."

De Deense mandekker moest door zijn blessure opnieuw maanden toekijken, na eerder ook al langere tijd geblesseerd te zijn geweest. "Ik hoop niet dat ik nog veel interviews over mijn terugkeer moet geven. Ik wil nu stabiel fit blijven."

Lees meer:
0 reacties