Vermeulen wil Eredivisie aanpakken: "Nu worden mensen heel boos"

Arno Vermeulen
Arno Vermeulen Foto: © Pro Shots

Arno Vermeulen heeft een aantal oplossingen bedacht voor de overvolle speelkalender van de voetballers. De commentator betwijfelt echter of hij zichzelf heel populair maakt met deze oplossingen.

"Je kunt natuurlijk een paar dingen bedenken", vertelt Vermeulen aan tafel bij NOS Studio Voetbal. "Je schiet er eigenlijk weinig mee op, want alles wat wij hier weghalen wordt dan wel weer internationaal ingevuld. We zijn met de play-offs al aan het minderen. Daar zou je mee kunnen stoppen."

"Met de beker zitten we altijd te rommelen wanneer de grote clubs instromen. Daar kun je ook nog een keer naar kijken", gaat hij verder. "En je zou natuurlijk ook in Nederland op een gegeven moment wel ooit - en nu worden mensen heel boos - naar zestien clubs in de Eredivisie kunnen."

"Veel clubs in het rechterrijtje spelen alleen om niet te degraderen. Het kán wel, maar je bereikt er niks mee. Als landen de competities gaan terugschroeven, dan zegt de FIFA: ah, prima. We hebben nog wel een toernooitje, dat kunnen we er nog wel even in frommelen", aldus Vermeulen.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand