Verbeek wil meer speelminuten: ''Voor mij is het is jammer''

Danny Verbeek mocht zaterdag in de wedstrijd van FC Utrecht tegen Heracles Almelo invallen. De vleugelspeler kwam in het veld voor Tommy Oar, die tegenviel. Verbeek hoopt de rest van het seizoen op meer speelminuten.

"Hier heb ik lang op gewacht. Het is alleen jammer dat het niet vaker gebeurd", begint de Belgische aanvaller. "Volgens mij ging het wel aardig. Jammer dat niet een van mijn voorzetten een goal werd. Voor mij is het jammer, maar de trainer maakt die keuzes. Ik moet hard blijven werken en dan zal mijn kans wel komen."

Na de achterstand leek Utrecht pas wakker. "Wij waren de hele wedstrijd de bovenliggende partij", vindt Verbeek. "Als je ziet hoe Heracles in eigen huis met elf man inzakt dan moet je daar doorheen zien te komen. Het is echt om te janken als je zo moet voetballen."

Lees meer: