Van Seumeren steekt hand in eigen boezem: "Ik had er liever gestaan"

Frans van Seumeren
Frans van Seumeren Foto: © Pro Shots

FC Utrecht eigenaar Frans van Seumeren vindt de uitschakeling in de KNVB-beker tegen de amateurs van Spakenburg nog altijd erg pijnlijk. Bij RTV Utrecht spreekt hij met duidelijke woorden zijn ongenoegen uit.

Van Seumeren geeft over de vernedering aan: "Ik had er liever gestaan." Hij reageert op het excuses van de zieke trainer Michael Silberbauer na afloop van de wedstrijd. "Hij was er niet bij en het was voorgelezen. Het had spontaan uit zijn hart moeten komen, dan was er niks aan de hand geweest."

Toch is de clubbaas niet helemaal negatief gestemd: "In de ranking op basis waarvan de televisiegelden worden uitbetaald, dat is op basis van de laatste tien jaar, staan wij vijfde. Dus ik ben helemaal niet teleurgesteld over de lange termijn. Ook qua supporters ben ik tevreden", aldus van Seumeren.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Utrecht komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Utrecht (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Utrecht
18:45
Almere City
vr
6/10
FC Volendam
20:00
FC Utrecht
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
za
28/10
Fortuna Sittard
21:00
FC Utrecht
zo
5/11
FC Utrecht
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
18 Almere City 6 -14 1
Bekijk de hele stand