'Van plek 5 tot 8 zitten FC Utrecht, Vitesse, SC Heerenveen en FC Groningen''

ADO Den Haag heeft dit seizoen grote ambities. Vlak voor het verstrijken van de transferdeadline versterkten de Hagenaars zich nog met Tomas Necid en FC Utrecht-huurling Giovanni Troupée.

Manager voetbalzaken Jeffrey van As heeft veel vertrouwen in de huidige selectie, die in zijn ogen vooral in de breedte beter is geworden. ADO Den Haag won afgelopen weekend met 2-4 bij Excelsior en klom naar de zesde plek in de Eredivisie.

"Iedereen zegt dat we ons kunnen meten met de ploegen tussen plek 5 en 8, dat zullen we moeten bewijzen", zegt Van As in het Algemeen Dagblad. "Wij hebben nog steeds een begroting tussen plek 9 en 12. Dat is niet indekken, maar dat zijn de feiten."

Van As schat onder meer FC Utrecht hoger in. "In Nederland heb je een top 4, met AZ erbij. Van plek 5 tot 8 zitten FC Utrecht, Vitesse, Heerenveen en Groningen. Wij moeten concurreren met Zwolle, Willem II en Heracles", aldus Van As, die denkt dat ADO Den Haag wel het verschil kan maken. "Het sterkste team lukt dat. Individueel hadden wij vorig seizoen misschien niet de beste spelers, hoewel sommigen beter kunnen voetballen dan iedereen denkt."

Lees meer: