Van der Meer lyrisch: "Werkt hard, maakt acties, verdedigt terug"

FC Utrecht juicht na de goal van Miguel Rodríguez
FC Utrecht juicht na de goal van Miguel Rodríguez Foto: © Pro Shots

Analist Erik van der Meer vindt dat FC Utrecht prima heeft gespeeld tegen SC Heerenveen. De Domstedelingen blijven door een 2-0 overwinning meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

FC Utrecht begon in een 4-3-3 systeem. "Het zit hem niet in het systeem, het zit hem in de uitvoering. En wat Ron Jans zegt is dat het goed is dat FC Utrecht in meerdere systemen kan spelen. Dat heeft ook weer te maken met hoe de tegenstander speelt en of je je buitenspelers wel of niet hebt en of het loopt of niet. En ook in de wedstrijd zelf kun je nog veranderen van systeem, dus dat geeft wel meer mogelijkheden", opent Van der Meer bij Namen & Rugnummers de Podcast.

Individueel zag hij Adrian Blake op linksbuiten beginnen, maar was hij vooral enthousiast over de teruggekeerde Miguel Rodriguez. "Ik vond Blake niet heel opvallend, maar hij heeft ook nog tijd nodig. Ik als voorzitter van de Rodriquez fanclub vindt dat wij Domstedelingen hem graag zien: hij werkt hard, maakt zijn acties, verdedigt terug. Voor mij heeft hij een goede wedstrijd gespeeld."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Utrecht
20:00
Sparta Rotterdam
zo
18/05
Fortuna Sittard
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand