Van der Hoorn vertelt: "Toen miste ik het pijn lijden enorm"

Mike van der Hoorn
Mike van der Hoorn Foto: © Pro Shots

Inmiddels is Mike van der Hoorn met zijn 32 jaar een ervaren speler. De verdediger van FC Utrecht lijkt inmiddels de beste versie van zichzelf te zijn. In gesprek met het Algemeen Dagblad vertelt hij hierover. 

"Weet je wat grappig was?”, zegt Van der Hoorn. "Tijdens afgelopen zomervakantie, toen ik even niets deed, verlangde ik spontaan naar het trainingsveld. Mijn lichaam is zó gewend geraakt aan bezig zijn, aan pijn lijden. Als dat er dan opeens niet is, mis je dat enorm. Man, voetballen is zo heerlijk. Zeker als je, zoals ik, hartstikke fit bent. Aan stoppen denk ik nog lang niet. Ik wil nog jaren op het veld staan. Ik geniet."

"Al was het maar omdat de wisselwerking met ons publiek tegenwoordig zo voortreffelijk is", gaat hij verder. Het gaat goed met de Domstedelingen. Winst op Willem II zaterdag zou wederom goede zaken betekenen. "We zijn ons er allemaal van bewust dat we heel goede zaken doen als we drie punten pakken, juist omdat er dit seizoen nog niet echt sprake is van een top-2 of top-3", stelt de verdediger. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand