Van der Hoorn treurt: "Ik ging er vol voor, maar de keeper had hem"

Mike van der Hoorn in actie tegen Sparta
Mike van der Hoorn in actie tegen Sparta Foto: © Pro Shots

Het seizoen zit erop voor FC Utrecht. De club werd afgelopen weekend uitgeschakeld in de halve finale van de play-offs. Het zorgt voor teleurstelling bij Mike van der Hoorn.

De verdediger miste een van de strafschoppen. "Het is mijn eerste penalty. Ik zei: zet me maar niet bij de eerste vijf, maar daarna ga ik het proberen", reageerde Van der Hoorn na afloop bij ESPN. "Zenuwachtig? Nee, eigenlijk niet. We trainen erop. Misschien moet ik nog iets meer oefenen. Ik ging er vol voor, maar de keeper had hem. Helaas."

"We hadden gehoopt op Europees voetbal, want daar staat Utrecht voor. Helaas is dat niet gelukt", baalt hij. "Ik wil FC Twente en Sparta alle credits geven voor hun finaleplaats. Wij hebben een wisselvallig seizoen gedraaid", aldus Van der Hoorn.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Utrecht komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Utrecht (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Utrecht
18:45
Almere City
vr
6/10
FC Volendam
20:00
FC Utrecht
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
za
28/10
Fortuna Sittard
21:00
FC Utrecht
zo
5/11
FC Utrecht
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
18 Almere City 6 -14 1
Bekijk de hele stand