Van der Hoorn looft FC Utrecht-duo: "Lekker als je hen dan hebt"

Mike van der Hoorn tijdens het duel met Telstar
Mike van der Hoorn tijdens het duel met Telstar Foto: © BSR Agency

Mike van der Hoorn is blij met de overwinning van FC Utrecht op Telstar en de belangrijke punten die de ploeg pakt. Over het spel van de Domstedelingen is hij echter een stuk minder te spreken.

"De uitslag is geflatteerd. Deze hebben we gepakt op doorzettingsvermogen, want we zaten er helemaal niet goed in", zegt Mike van der Hoorn tegenover de camera van ESPN. "We komen op 1-0 puur op basis van kracht, maar Telstar was voetballend wel de baas. Maar uiteindelijk telt de score."

Op basis van kracht kwam FC Utrecht middels Dani de Wit en Matisse Didden ook op een 1-0 voorsprong. "De krachtpatsers helpen ons enorm. Als het voetballend minder is, dan is het lekker dat Artem Stepanov en Dani de Wit in je selectie hebt. Dat is wel gewoon lekker."

Een ander hoogtepunt was de goal van Jesper Karlsson, vlak voor het einde. "We weten dat hij het kan, dus we zeiden tegen hem: probeer het maar. Dat hij dan zo binnen vliegt... Ik zeg de bal eerst naar langs vliegen en toen naar rechts, een mooie goal", zegt Van der Hoorn tot besluit.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties