Van der Hoorn blijft kritisch: "Nog heel veel aandachtspunten"

Mike van der Hoorn
Mike van der Hoorn Foto: © BSR Agency

Mike van der Hoorn vindt dat de overwinning bij Almere City FC de volwassenheid van FC Utrecht aantoont. Toch ziet hij genoeg verbeterpunten, vertelt hij in gesprek met RTV Utrecht.

De verslaggever van FC Utrecht geeft aan dat analist Erik van der Meer het spel van FC Utrecht omschreef als zakelijk, volwassen en misschien wel een beetje saai, maar het is gewoon drie punten. Daar is Van der Hoorn het helemaal mee eens. “In de wedstrijd dacht ik ook: ‘Zet nou even door.’ Je wilt als verdediger zoveel mogelijk scoren, zodat de tegenstander ook wat minder gas gaat geven.”

Het werd nog even spannend toen de thuisploeg de 1-2 maakte. Daar baalt Van der Hoorn dan ook van. “Dan krijg je zo’n klotegoal tegen als verdediger. Uiteindelijk hebben ze niet heel veel gecreëerd. Dan baal je wel dat er zo’n goal valt.”

Toch is het niet vanzelfsprekend voor de verdediger dat ze bij Almere City zouden winnen. “We doen het wel weer. Deze volwassenheid tekent wel de groep. We moeten echter kritisch blijven, want er zijn nog heel veel aandachtspunten”, aldus de verdediger.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand