Van der Gun bouwde netwerk op bij FC Utrecht: "Dat zijn mooie dingen"

Cedric van der Gun
Cedric van der Gun Foto: © Pro Shots

Cedric van der Gun is inmiddels al enige tijd geen voetballer meer. De voormalig FC Utrechter is teruggekeerd bij ADO Den Haag, waar hij de rol van assistent-technisch manager vervult.

Als speler kwam hij uit voor clubs als Ajax, ADO, FC Den Bosch, FC Utrecht, Willem II, Borussia Dortmund en Swansea City, waar hij een flink netwerk door heeft opgebouwd. En die contacten komen nu ook weer van pas. "Ik had al meteen het idee toen ik begon: ah, die wil ik nog eens bellen, maar toen dit nieuws net bekend werd, ben ik zelf ook al heel veel gebeld", vertelt hij in het Algemeen Dagblad. "Dat zijn natuurlijk mooie dingen."

"Het is in deze rol natuurlijk wel de bedoeling dat je gebruikmaakt van de middelen die je tot je beschikking hebt", vervolgt de oud-vleugelaanvaller. Hij heeft voorlopig geen haast en probeert zoveel mogelijk te leren. "Ik krijg nu de tijd om hierin te groeien en te kijken of dit bij mij past. Dit is voor mij een ideale manier om te wennen", aldus Van der Gun.

Lees meer:
0 reacties