Van Bronckhorst duidelijk: ''Utrecht ervaren als een lastige tegenstander''

Aankomende zondag speelt FC Utrecht de KNVB Bekerfinale in de Rotterdamse Kuip tegen Feyenoord. Giovanni van Bronckhorst denkt dat zijn ploeg Utrecht kan verslaan.

Van Bronckhorst: "Ik wil de prijs vooral heel graag winnen voor de club en voor de spelersgroep. Ik werk fijn samen met de jongens, ook in de periode dat de resultaten minder waren. We hebben met z’n allen het hele seizoen hard gewerkt en gevochten om succes te behalen voor de club. De laatste tijd hebben we de weg naar boven weer gevonden. Het zou mooi als we die goede reeks zondag weten te bekronen met bekerwinst."

De trainer weet dat FC Utrecht een lastige tegenstander is. "In beide competitiewedstrijden hebben wij Utrecht ervaren als een lastige tegenstander, ook al hebben we twee keer van hen gewonnen. Hun systeem is lastig te bespelen, dat vraagt veel huiswerk. We krijgen een finale met twee teams die elkaar weinig ontlopen, maar we hebben eerder dit toernooi al meer sterke tegenstanders verslagen."

Tot slot gaat hij op de officiële website van Feyenoord nog in op het vermeende 'thuisvoordeel' voor de Rotterdammers. "Dat we in ons eigen stadion spelen en onszelf in onze eigen kleedkamer kunnen voorbereiden, is prettig. Maar qua toeschouwers zijn de verhoudingen fiftyfifty. Dat zorgt ervoor dat de sfeer heel anders zal zijn dan bij een normale thuiswedstrijd."

Lees meer: