Van Bergen woont bij FC Utrecht-speler: "Heb zijn huissleutel"

Mitchell van Bergen
Mitchell van Bergen Foto: © BSR Agency

Mitchell van Bergen maakt in augustus de overstap van FC Twente naar Sparta Rotterdam. De vleugelaanvaller speelde vorig seizoen al een half jaar op huurbasis op Het Kasteel. Destijds woonde hij in een Van der Valk-hotel. 

Nu heeft Van Bergen een nog specialere verblijfsplek. "Het is heel lastig om een huis te vinden in Rotterdam, maar het is me heel gemakkelijk gemaakt. Ik slaap bij Mike Eerdhuijzen en zijn vriendin Romy thuis; die hadden een kamer met badkamer over. Ik heb zijn huissleutel", lacht Van Bergen in gesprek met Voetbal International.

Hij voelt zich op zijn plek bij de verdediger van FC Utrecht, die na zijn transfer van Sparta Rotterdam naar FC Utrecht in Rotterdam is blijven wonen. "Het is heel bijzonder dat mensen zoiets voor je over hebben. Ik kom daar heel graag en ik denk dat ze me er ook heel graag hebben. Het klikt supergoed. Het is altijd gezellig en Romy kookt heerlijk voor ons…"

"Toen ik net getekend had bij Sparta, begonnen ze opeens over een verrassing die ze voor me hadden", vervolgt Van Bergen. "We liepen naar zolder en daar lag een huissleutel klaar. Toen ik zei ik tegen ze: Zijn jullie nou serieus of maken jullie een grapje?, maar het bleek echt waar te zijn. Een heel erg mooi en bijzonder moment vond ik dat."

Van Bergen kan het heel goed vinden met Eerdhuijzen. "We zijn ook echt goede vrienden, ondanks dat we nu voor andere clubs spelen. Ik zeg altijd dat je elkaar in het voetbal maximaal drie jaar ziet. Dan houd je wel een paar vrienden over, maar je ziet elkaar niet veel. Wat ik dan met Mike heb, is wel apart. Dat je elkaar blijft zien en blijft spreken. Dat heb ik ook met Rots", verklapt Van Bergen, die niet weet hoe lang hij bij Eerdhuijzen blijft wonen. "Nee, ze hebben me geen termijn gegeven. Ze gaven de sleutel en zeiden: Kijk maar wanneer je komt. Ik ga rustig vanaf mijn zolder bekijken hoe alles op zijn plek valt."

Lees meer:
0 reacties