Toornstra over ploeggenoot: "Hij maakte gelijk een statement"

Jens Toornstra in Amsterdam
Jens Toornstra in Amsterdam Foto: © Pro Shots

Jens Toornstra is zeer tevreden met het feit dat Sebastién Haller het komende halfjaar bij FC Utrecht speelt. De middenvelder ziet dat de spits gelijk belangrijk is voor de Domstedelingen.

"Het is voor ons als spelers en als club zijnde natuurlijk fantastisch dat een speler van zijn kaliber terugkomt naar FC Utrecht", zegt Toornstra bij Voetbal International. "Je ziet dat hij zijn rol gelijk wel pakt. Hij scoort woensdag natuurlijk twee keer, valt tegen Feyenoord goed in. Vandaag (zaterdag, red.) een aantal mooie duels gespeeld en aanvallen opgezet, dus voor ons is het alleen maar top."

De middenvelder merkte direct welke impact Haller had. "Volgens mij was zijn eerste actie in een partijspel een kopbal op de lat en vervolgens een omhaal in de goal, dus daar maakte hij wel gelijk een statement. Hij heeft bij topploegen gespeeld en dat kun je wel zien", aldus Toornstra.

Met Haller in de basis speelde FC Utrecht zaterdag gelijk tegen AZ. "Dit zijn goede resultaten. Als je tegen Feyenoord en AZ vier punten pakt, dan doe je het gewoon goed. Nu komen er twee uitwedstrijden aan en dan moet je deze punten een goed vervolg gaan geven. Dat is nu heel belangrijk en dat is waar we deze week naar toe gaan werken", is Toornstra tevreden.

Zet in op FC Utrecht tegen NEC!

FC Utrecht speelt woensdagavond de uitwedstrijd bij NEC. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties