Toornstra: "Extra fijn dat je ook je mindere wedstrijden wint"

Jens Toornstra in actie tegen Go Ahead Eagles
Jens Toornstra in actie tegen Go Ahead Eagles Foto: © BSR Agency

Jens Toornstra vond de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-1) niet de beste van FC Utrecht. Dat vertelt hij in gesprek met RTV Utrecht.

De middenvelder denkt dat beide ploegen wel in verhouding waren. Het was een open wedstrijd, al denk ik dat wij iets meer mogelijkheden hebben gehad. Ik vond Go Ahead Eagles goed aan de bal, waardoor wij het lastig hadden met druk zetten. De linkerkant stond heel hoog.

Daardoor kwam Toornstra naar eigen zeggen te veel in het verdedigen terecht. “De tweede helft ging het beter. We konden niet zo dominant zijn en spelen zoals we de hele tweede seizoenshelft hebben gedaan. Dan is het extra fijn dat je ook je mindere wedstrijden gaat spelen.”

Toch was het na vier minuten al raak voor FC Utrecht door een goal van Sam Lammers. “Goede aanval, ook een goede pass van Ryan Flamingo en een goede actie van de spits voor de goal en hij maakt hem goed af”, aldus de middenvelder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
Bekijk de hele stand