Tim Cornelisse: "FC Utrecht is ook een hele mooie stap voor hem"

Tim Cornelisse denkt dat FC Utrecht goede zaken heeft gedaan met de transfer van Miliano Jonathans. De oud-voetballer is trainer in de jeugdopleiding van Vitesse en kent de huidig voetballer goed.

"In die zin was het vervelend, want Vitesse kon de hoofdprijs niet pakken", vertelt Cornelisse in Café Galgenwaard. "Zeker omdat de club het geld nodig had. En ten ten tweede wil je wedstrijden winnen en een periode pakken. Dan heb je goede spelers nodig en dan is het vervelend dat Vitesse hem moest laten gaan."

"Voor Jonathans is het wel begrijpelijk dat hij deze stap wilde maken en het is ook een hele mooie stap", gaat de oud-verdediger van FC Utrecht verder. "Een stap die hij nodig had. Ik vind hem wel een groeibriljantje, want in de jeugd is er ook weleens interesse voor hem geweest."

"Ik ken hem al vanaf zijn tiende en zoals hij nu speelt, zo speelde hij toen ook. Acties binnendoor en buitenom. Hij kreeg een vervelende blessure toen hij bij het eerste kwam, maar daar is hij goed van teruggekomen. Ook mentaal is hij er sterker van geworden. Nu is het aan hem om te laten zien dat hij het niveau aan kan", aldus Cornelisse.

Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Utrechtfans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties