Sparta Rotterdam haalt oud-doelman FC Utrecht als opvolger Olij

Filip Bednarek
Filip Bednarek Foto: © BSR Agency

Sparta Rotterdam was druk op zoek naar een opvolger voor Nick Olij, die is vertrokken naar PSV, en hebben die inmiddels gevonden. De Rotterdammers hebben een oud-doelman van FC Utrecht gestrikt.

Filip Bednarek is de nieuwe keeper van Sparta Rotterdam. De 32-jarige Pool heeft een aflopend contract bij Lech Poznan en maakt dus transfervrij de overstap naar de Eredivisie.

Bednarek was het afgelopen seizoen de reservedoelman van Lech Poznan, dat zich tot kampioen van Polen wist te kronen. De sluitpost maakte vijf jaar geleden transfervrij de overstap van SC Heerenveen naar zijn vaderland. In Nederland kwam hij verder uit voor De Graafschap, FC Utrecht en FC Twente. De Pool doorliep een groot deel van de jeugdopleiding van FC Twente. 

De goalie heeft voor twee jaar getekend, met een optie voor nog een jaar. De doelman staat maandagmiddag al op het trainingsveld bij Sparta Rotterdam. 

Zet in op FC Utrecht tegen NEC!

FC Utrecht speelt woensdagavond de uitwedstrijd bij NEC. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties