Sébastien Haller: "Ik heb drie maanden met stress achter de rug"

Sébastien Haller juicht
Sébastien Haller juicht Foto: © BSR Agency

Sébastien Haller is definitief teruggekeerd naar FC Utrecht. De Ivoriaanse spits is blij met zijn terugkeer naar de Domstad, al durft hij niet te zeggen hoe hij er conditioneel gezien voorstaat.

"Ik heb drie maanden met stress achter de rug", vertelt Haller in De Telegraaf. "Soms trainde ik met de ploeg, soms niet. Ik heb veel individueel moeten trainen. Het is daardoor lastig om jezelf goed te kunnen beoordelen. Ik zal tijd nodig hebben om zo fit mogelijk te worden, maar dat betekent niet dat je niet kunt spelen en effectief kunt zijn."

De spits geeft aan dat hij beseft dat de transfer naar FC Utrecht een onverwachtse is. "Ik dacht zelf ook dat het onmogelijk zou zijn", gaat hij verder. "Alle partijen hebben naar elkaar toe moeten bewegen. FC Utrecht en Borussia Dortmund hebben goed samengewerkt om het mogelijk te maken."

Vervolgens wordt benoemd dat Haller volgens Ron Jans het afgelopen seizoen afgeleid was, mede door de afwezigheid van zijn gezin. "Hij heeft volledig gelijk. Ik heb daar nooit geheimzinnig over gedaan. Af en toe heb ik mijn emoties moeten wegstoppen, maar je bent een mens en ik miste mijn gezin. Je moet sterk zijn, maar als je gezin je nodig heeft en je bent er niet, dan is dat pijnlijk", aldus Haller.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
zo
25/01
FC Utrecht
16:45
Sparta Rotterdam
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
zo
8/02
FC Utrecht
12:15
Feyenoord
za
14/02
FC Groningen
21:00
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
13 PEC Zwolle 18 -17 20
Bekijk de hele stand