Ryan Flamingo begon in Utrecht: "Als ik maar niet geblesseerd raak"
Ryan Flamingo stapte deze zomer over van FC Utrecht naar PSV. De verdediger annex middenvelder wist van de interesse vanuit Eindhoven en een transfer was dan ook vrij snel geregeld.
"Dat gaat dan heel snel", vertelt Flamingo aan Voetbal International. "Opeens heb je een ander shirt aan. In het begin is dat wel heel even wennen, maar ik ben geweldig opgevangen bij PSV. En de transfer hing natuurlijk al wel een tijdje in de lucht. Het begin van de voorbereiding was wel apart."
"Je hoopt natuurlijk dat de transfer zo snel mogelijk rondkomt, maar je bent tegelijkertijd ook speler van je huidige club", vervolgt de PSV'er. "En daar wil je het ook zo goed mogelijk doen. In je hoofd ben je gewoon met meerdere dingen bezig. Ik wilde fit worden, maar ik dacht soms ook wel even: als ik nu maar niet geblesseerd raak.
"Toen ik hoorde dat er daadwerkelijk een akkoord was, werd ik ook rustiger in mijn hoofd. Uiteindelijk voelde ik me op het veld wel vrij, dus ik heb alles zo goed mogelijk kunnen afsluiten bij FC Utrecht. Ik heb er ook een hele mooie tijd gehad", aldus Flamingo.