Ron Jans: "Was ik van plan nadat ik bij FC Twente was vertrokken"

Ron Jans na het duel met Fortuna Sittard
Ron Jans na het duel met Fortuna Sittard Foto: © Pro Shots

Ron Jans stapte na het seizoen 2022/2023 op bij FC Twente, om even later bij FC Utrecht neer te strijken. Ondanks dat hij weleens is gelinkt aan de Nederlandse top-drie, was hij er echter nooit hoofdtrainer. En dat gaat hoogstwaarschijnlijk ook niet meer gebeuren.

"Nu heb ik geen behoefte meer om nog voor een topclub te werkenVoor 99 procent is FC Utrecht mijn laatste club. Ik hoef niks meer te bewijzen voor mezelf. En er gaat heel veel tijd in voetbal zitten. We hebben twee zoons en vijf kleinkinderen, en de zesde is op komst. Ik vind dat heel mooi; ik beleef door die kleinkinderen bijvoorbeeld veel geluksmomenten."

"Ik kijk ernaar uit om meer tijd aan hen te kunnen besteden, én aan mijn vrouw en kinderen, én aan mijn vrienden", gaat de hoofdtrainer van de Domstedelingen verder. "Ook dat is geluk, net als genieten van de natuur. Als ik ergens gebrek aan heb, dan is het aan tijd."

"Nadat ik in 2023 bij FC Twente was vertrokken, was ik van plan een sabbatical te nemen. Die duurde wat korter dan verwacht, omdat FC Utrecht kwam, maar tijdens die periode hebben we een aantal conclusies getrokken: we gaan niet meer naar het buitenland en we blijven in Tynaarlo wonen. Hier in Soest wonen we met heel veel plezier, maar Tynaarlo is ons eindstation", aldus Jans.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand