Ron Jans verklapt: "Ik ga verrassen, in ieder geval qua spelers"

Ron Jans langs de lijn bij FC Utrecht
Ron Jans langs de lijn bij FC Utrecht Foto: © Pro Shots

Ron Jans werkt met FC Utrecht toe naar het volgende duel in de Europa League. Donderdagavond is FC Porto de tegenstander en de hoofdtrainer heeft mooie woorden over voor de Portugese grootmacht.

"Er zijn geweldige spelers uit voortgebracht", vertelt Jans op de persconferentie van FC Utrecht, geciteerd door RTV Utrecht. "Steeds zie je weer nieuwe talenten en dan blijkt dat ook weer een Portugees te zijn. Portugal stond eerst bekend als resultaatvoetbal, maar dat is veranderd. Ik ben er ook weleens geweest. Het is een prachtig land en voetbal leeft daar enorm."

"FC Porto is een heel goed team. Als je een spits haalt van 40 miljoen dan ben je de favoriet. Zij zijn de favoriet, maar de favoriet wint niet altijd", gaat de hoofdtrainer verder. "In onze poule zijn we gelijkwaardig aan SK Brann en aan KRC Genk. Maar in de andere zes duels is de tegenstander de favoriet. Maar we gaan een keer verrassen. Ik ga verrassen, dat vind ik leuk. In ieder geval qua spelers", aldus Jans.

Lees meer:
0 reacties