Ron Jans tevreden over FC Utrecht-debutant: "Dat zie je meteen"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © Pro Shots

Miliano Jonathans heeft dinsdag zijn officieuze debuut voor FC Utrecht gemaakt. De aanvaller speelde een uur mee in de dubbele oefenwedstrijd tegen Willem II (5-2 zege). Trainer Ron Jans was te spreken over het optreden van Jonathans, die deze winter overkwam van Vitesse.

"Hij heeft het heel goed gedaan. Ik ben heel tevreden. Je ziet meteen dat als hij de bal aanneemt dat hij naar voren wil, de dreiging heeft om een actie te maken. Hij is rustig aan de bal. Hij schoot ook nog een vrije trap op de lat, die moet volgende keer iets lager. Maar hij heeft het echt goed gedaan", zei de oefenmeester na afloop in gesprek met RTV Utrecht.

Of Jonathans meteen goed geaccepteerd is in de spelersgroep in de Domstad? "Ja, hij is ook vrij rustig. Hij heeft de eerste week vooral een beetje rondgekeken. Het is een rustige, goede, leuke jongen. Dat wordt geen probleem", zo klinkt het. FC Utrecht wist onder meer FC Twente af te troeven, Jonathans tekende tot medio 2028 bij de huidige nummer drie van de Eredivisie.

Zet in op FC Utrecht tegen KRC Genk!

FC Utrecht speelt donderdag in de Europa League tegen KRC Genk. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties