Ron Jans na belangrijke zege: "Dat was echt veel te lang geleden"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © Pro Shots

FC Utrecht heeft zaterdagavond goede zaken gedaan. De ploeg van trainer Ron Jans won in de eigen Galgenwaard met 1-0 van NAC. De eerste thuiszege sinds november. 

"We wilden er geen topic van maken, maar het was echt veel te lang geleden", lachte een opgetogen Jans in gesprek met RTV Utrecht. "Maar we hadden dit ook wel nodig om in het peloton te blijven."

Jans had veel complimenten. Om te beginnen voor de doelpuntenmaker. "Oscar Fraulo had een zuurstofflesje meegenomen. Hij is met veel meer branie gaan voetballen, dat wil ik zien. En dan is hij ook nog de matchwinner." 

Ook had de trainer compliment voor Zidane Iqbal. "Jullie noemen hem altijd 'De Vertrager', maar dat was vandaag niet het geval", deelde Jans een kleine sneer uit. "Op één moment na was hij foutloos vandaag. Hij was erg goed en veel rustiger in zijn hoofd, maar dat geldt voor de hele ploeg. Niemand zakte door het ijs vandaag. Dit was een teamprestatie."

Lees meer:
0 reacties