Ron Jans baalt van mindere periode: "Daar zijn we weggespeeld"

Ron Jans
Ron Jans Foto: © BSR Agency

Trainer Ron Jans heeft er genoeg vertrouwen in dat FC Utrecht zich 'gewoon' gaat plaatsen voor Europees voetbal aan het einde van het seizoen. De Domstedelingen hebben de laatste maanden veel punten laten liggen, maar Jans is hoopvol ten opzichte van de tweede seizoenshelft.

"Tot augustus was het jaar top, écht top. Daarna hebben we een slechte periode gehad, met de laatste weken weer een paar gelijke spelen en mindere wedstrijden", zegt Jans in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Het was niet genoeg. Maar ik denk zeker dat we nog een rol kunnen gaan spelen richting Europees voetbal."

Wel vindt Jans dat de wedstrijd tegen PSV genoeg was. "We hebben best wel een behoorlijke wedstrijd gespeeld en kunnen ons met goede teams prima meten." Kortgeleden tegen AZ was het juist ver onder de maat. "Daar zijn we weggespeeld en waren we heel slecht. Deze prestatie tegen PSV geeft houvast, verliezen met slecht voetbal is veel vervelender. Maar je staat weer met lege handen en dat voelt altijd slecht."

Kan hij met een prettig gevoel kerst gaan vieren? "Je neemt dit gevoel wel mee. Maar ik ga ervan genieten dat alle zes kleinkinderen en kinderen aan tafel zitten bij Marjo en mij."

Lees meer:
0 reacties