Ole Romeny zoekt zijn draai: "Uiteindelijk heb je er niks aan"

Ole Romeny in actie voor Oxford United
Ole Romeny in actie voor Oxford United Foto: © Pro Shots

Ole Romeny raakte overdonderd van de stad Oxford met de oudste universiteit van Engeland. In de Championship mag hij tegenwoordig zijn kunsten laten zien. 

"De stad Oxford is echt prachtig. Ik vind het superleuk. Ik woon ook in het centrum van Oxford. Ik kan met tien minuutjes naar het centrum lopen. Je ziet superveel studenten. Oxford is ook echt bekend om zijn universiteit. Het brengt wat leven in de stad dus ik ben blij dat ik in zo’n stad kan wonen", zegt Romeny bij ESPN. 

Romeny viel al in bij Stoke-on-Trent en Burnley. Tegen West Bromwich Albion stond hij voor het eerst in de basis. "Het is iets anders, Engels voetbal, al helemaal in de Championship. Het gaat snel heen en weer. Maar aan de andere kant komen er ook wel weer ruimtes en ik denk dat dat bij me past en dat ik daarin kan duiken. Het is iets anders dan Eredivisie, maar ik moet zeggen dat het me bevalt dus ik ben er wel blij mee."

Tegen Coventry maakte hij afgelopen weekend zijn eerste. Het was de eerste keer basis in het thuisstadion. Jammer dat we zo snel achter kwam, maar uiteindelijk hebben we ons wel goed terug geknokt. We hebben op zich wel leuk voetbal laten zien."

"Uiteindelijk heb je er niks aan. De punten zijn het belangrijkste. Maar we creëerden veel, er was veel beweging en energie. Ik hoorde van veel fans dat ze genoten hebben ondanks dat we geen punten haalden. Het belooft wat voor de volgende potjes", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand