Robin Pronk prijst Utrecht-talent: "Moet de volgende stap zetten"

Robin Pronk
Robin Pronk Foto: © Pro Shots

FC Utrecht is een samenwerking aangegaan met RB Leipzig, in de hoop dat er een jeugdspeler doorbreekt in Nederland. De laatste keer dat dit gebeurde is echter alweer jaren geleden.

"De FC Utrecht Academie behoort tot de beste voetbalopleidingen van Nederland", zegt FC Utrecht zelf, geciteerd door het Algemeen Dagblad. Robin Pronk ziet ook dat Jesse van de Haar, Rafik El Arguioui én Jaygo van Ommeren nu onderdeel zijn van de eerste selectie. De 17-jarige Van Ommeren is daarbij de opvallendste.

"Wat zou het mooi zijn als Jaygo de volgende is, die daar over twee jaar op de muur van Zoudenbalch te zien is", zegt Pronk. "Jaygo moet de volgende stap nog zetten. Maar daar hebben we alle vertrouwen in", aldus het hoofd jeugdopleiding van FC Utrecht.

Lees meer:
0 reacties