Reedijk: "Sluit niet uit dat een van die 2 bij FC Utrecht blijft"

Paxten Aaronson en Oscar Fraulo zijn twee van de meest bepalende spelers van dit FC Utrecht. Of het duo het aankomende seizoen nog in Utrecht te bewonderen is valt ernstig te bezien.

"Aaronson wordt niet van verwacht dat hij blijft. Hij is gehuurd zonder optie tot koop en verdient ook veel te veel bij Frankfurt om te blijven", opent Tim Reedijk bij Voetbal International. "Maar hij mikt heel erg op het WK in Amerika, waar hij vandaan komt. Hij is nu een van de belangrijkste spelers van FC Utrecht. Het is nu aan hem en de club om te zien wat ze volgend jaar gaan doen."

"Ik weet niet of hij potentie heeft om bij Frankfurt in de basis te komen, en als hij daar bankzitter wordt kun je je afvragen of hij daar beter van wordt", vervolgt hij. "En volgens mij ziet hij het ook wel zitten om te blijven, omdat het heel goed gaat."

Voor een ander geldt haast hetzelfde verhaal. "Ook bij Fraulo gaat dat op. Daar zit wel een optie tot koop bij. Die is eigenlijk te hoog. Maar ook bij hem is de vraag of hij gaat spelen bij Borussia Mönchengladbach of niet. Dus ik sluit niet uit dat een van die huurlingen nog zou kunnen blijven."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand