Perez merkt op: "Ajax heeft zich aangepast om hem af te stoppen"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Kenneth Perez kijkt met spanning uit naar het optreden van Ajax tegen FC Utrecht. In de Galgenwaard staan de Amsterdammers onder leiding van interim-trainer Fred Grim voor een nieuwe test, na het ontslag van John Heitinga. Perez is vooral benieuwd naar hoe Ajax zich toont na een week vol onrust.

"Ik weet niet welk Ajax ik ga zien, en Utrecht ook niet", begint de analist bij ESPN. "Wat je wel ziet, is dat Ajax zich heeft aangepast om El Karouani af te stoppen. Dan moet het van Godts, Gloukh en Weghorst komen. Het is de situatie waar Ajax in zit. Normaal gesproken trok Ajax zich nergens iets van aan, maar nu passen ze zich aan de tegenstander aan."

Volgens Perez ligt de bal nu bij de spelers. "Fred Grim kan je niet afrekenen op wat er vandaag gaat gebeuren. De spelers moeten een reactie geven, net zoals de spelers van Heracles. Zij moeten denken: wat hebben we hier een bende van gemaakt. Dat kan toch niet waar zijn? Wij zijn Ajax", aldus de Deen. "Je moet beter kunnen dan dit. De spelers zijn aan zet."

Toch ziet Perez ook ruimte voor optimisme, ondanks de beroerde start. "Ze staan vierde met heel matig spel. Het hoeft maar een klein beetje beter te worden, en er hoeven in januari maar twee spelers bij te komen, die de leiding kunnen nemen. Dan kan je meedoen om de tweede of derde plek."

Zet in op FC Utrecht tegen FC Twente!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
Bekijk de hele stand