Perez duidelijk: "FC Twente en AZ zullen FC Utrecht voorbijgaan"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © BSR Agency

FC Utrecht hervat de tweede seizoenshelft als de nummer drie van de competitie. Kenneth Perez vindt het ontzettend knap wat de Utrechters laten zien, maar verwacht niet dat zij dit vol weten te houden.

"FC Twente en AZ zullen FC Utrecht wel voorbijgaan", zegt Perez bij De Eretribune. "Het zou zo knap zijn als Utrecht nog steeds gaat strijden voor de tweede plek. Als zij vijfde worden, is het al een knappe prestatie. Maar goed, nu hebben ze zich versterkt met Haller. Ze zijn beter geworden. Die andere clubs hebben zichzelf niet echt beter gemaakt in de winterstop."

Perez ziet dat FC Utrecht weinig heeft weggegeven, waar andere concurrenten dat wel soms deden. "FC Twente heeft wel heel veel wedstrijden gehad waarin je dacht: hoe kan je die verliezen... Voor AZ hetzelfde, al hebben die het goed gedaan in december." Perez verwacht dus niet dat FC Utrecht mee kan strijden om plek twee. Maar wie gaat dan op die plek eindigen? "Ik zet AZ op plek twee." Feyenoord en Ajax eindigen volgens Perez dus achter kampioen PSV en AZ. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand