Penders wordt hoofdtrainer Roda: "Tactisch brein van FC Utrecht"

Rob Penders vertrekt na dit seizoen bij FC Utrecht. De huidig assistent van Ron Jans gaat aan de slag als hoofdtrainer bij Roda JC. In Limburg is enthousiast gereageerd op de aanstelling van Penders.

"Hij is ervaren, met een aardige staat van dienst en is momenteel het tactisch brein van FC Utrecht", is de conclusie van de gasten in de L1-talkshow Tafel Voetbal. Penders was naar verluidt ook in beeld bij FC Den Bosch. "Dan ging ik ook liever naar Roda", zegt Reginald Thal, oud-speler van MVV. "Het is in potentie een veel grotere club dan Den Bosch. Zoals hij op mij overkomt, zie ik wel een DNA dat ook bij Roda past."

Maurice Graef is al langer gecharmeerd van Penders: "Ik heb nog tegen hem gespeeld", begint Graef zijn betoog. "Toen won ik nog wel eens van hem, lang geleden. Maar zijn staat van dienst als hoofdcoach bij FC Eindhoven is prima. Daarnaast was hij een meer dan prima assistent-coach bij NAC en nu bij Utrecht ook."

"Het is een rustige man, dat past goed bij FC Utrecht", weet Ivar Hoekstra. "Jans is de man in de spotlights en de man van de oneliners. Penders zal nu als hoofdtrainer wel wat meer op de voorgrond moeten treden. En daarbij zijn de verwachtingen in Kerkrade altijd heel hoog. En als je een beetje luistert in Parkstad, lijkt het wel of de Messias over de Worm binnenkomt."

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties