Paul Bosvelt 'onvolwassen' en 'ongepast': "Iets wat niet hoort"

Paul Bosvelt liet zich afgelopen weekend flink gaan na een rode kaart voor Go Ahead Eagles in de wedstrijd tegen FC Utrecht. De technisch manager van de Deventenaren stak na afloop zijn middelvinger op via social media.

Tijmen van Wissing noemt het ongepast. "Van Dop en Bosvelt krijgen terecht het hele land over zich heen. Het is primitief, ongemanierd, onvolwassen, beneden alle peil", zegt hij in De Oosttribune. "Je weet dat dat gebeurt. Dan komen hele verstandige mensen daar nog eens overheen... Ik ben ook iemand die, zeker op het sportveld, puur in de emotie zit."

"Ik heb Van Dop en Bosvelt gesproken. Dit is precies hoe ze zijn. Het past natuurlijk niet bij een technisch manager als je een dikke vinger neemt. Ze waren niet aanwezig in het stadion, want hij zat thuis te kijken, hij was solidair met de supporters. Hij zit thuis, hoog in de emotie. En dan zoek je dus een plaatje op van een middelvinger. Ik kan er nog licht om grinniken, maar het is natuurlijk wel iets wat niet hoort", geeft Van Wissing aan.

Hij gaat verder: "Het is onvolwassen, ongepast. En het zorgt er ook voor dat Bosvelt, die wil helemaal niet naar Feyenoord, maar Feyenoord zal een rood kruis door hem zetten. Want dit wil je niet als uithangbord", benadrukt de journalist.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand