Parijzenaar Duplan moest zich aanpassen: "Utrecht is vrij klein"

Édouard Duplan speelde tussen 2010 en 2015 bij FC Utrecht. De aanvaller komt oorspronkelijk uit een buitenwijk van Parijs, en dus moest hij zich aanpassen aan de grootte van de Nederlandse Domstad. Duplan beschouwde Utrecht dan ook als 'een dorp'.

"Voor mij was Utrecht vrij klein. Het is een grote stap vanuit Parijs. Dus ik was iets meer drukte gewend", zo vertelt de 41-jarige Duplan tegen FC Utrecht TV. "Maar tegelijkertijd voelde ik gelijk de warmte vanaf het begin. Ik ben goed opgevangen in Utrecht. We hadden ook een goede ploeg, met onder andere Dries Mertens. Het waren allemaal knokkers, die ook heel veel kwaliteit hadden. Het was destijds een hele mooie stap voor mij."

Marcel Mul, teammanager van FC Utrecht, hield echt van de voetballer Duplan. "Je houdt altijd van buitenspelers. Die hebben altijd iets extra's. Ik hou van zijn manier van praten, ik hou van de manier waarop hij voetbalt. Dat is Eduard. Maar hij was soms wel extreem streng op zichzelf. Hij was echt een pessimist", aldus Marcel Mul over Édouard Duplan.  

Lees meer:
0 reacties