Oud-FC Utrechter teruggezet naar beloften: "Hadden meer verwacht"

Mees Rijks bij Jong FC Utrecht in 2023
Mees Rijks bij Jong FC Utrecht in 2023 Foto: © Pro Shots

De Graafschap heeft Mees Rijks tijdelijk teruggezet naar het beloftenteam. De 22-jarige spits heeft nog geen sterke indruk achter weten te laten in de Keuken Kampioen Divisie. 

Rijks doorliep de jeugdopleiding van FC Utrecht en maakte eenmaal zijn opwachting in het eerste elftal. In de winter van 2024 vertrok hij naar het Noorse Vålerenga, dat hem dit seizoen verhuurde aan De Graafschap. Bij de Superboeren kwam hij tot nu toe tot slechts vier invalbeurten en één basisplaats. In de overige negen competitieduels kwam Rijks helemaal niet in actie. "Het is tot op heden een ongelukkig huwelijk", zegt Marinus Dijkhuizen tegenover De Gelderlander.

"Mees heeft moeite met zijn rol en wij hadden meer van hem verwacht. Hij is vorige week ziek geweest en ik wil niet dat hij nu vier dagen vrij heeft. Daarom traint hij de komende tijd bij de beloften mee", vervolgt Dijkhuizen. "Voor hoelang? Dat durf ik niet te zeggen. Dat ligt ook aan de speler zelf."

Zet in op FC Utrecht tegen FC Twente!

FC Utrecht speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
Bekijk de hele stand