Otten tekent bij FC Utrecht: "Ik heb daar twee redenen voor"

Mark Otten
Mark Otten Foto: © Pro Shots

FC Utrecht heeft Mark Otten benoemd tot de nieuwe hoofdtrainer van Jong FC Utrecht. De 39-jarige heeft een contract voor twee jaar ondertekend, waarmee hij tot de zomer van 2027 aan de club verbonden is.

"Eigenlijk heb ik daar twee redenen voor", begint Otten tegenover FC Utrecht. "Nadat het duidelijk werd dat ik zou vertrekken bij NEC heb ik de tijd genomen om te kijken wat het beste zou zijn voor mijn ontwikkeling als trainer. Daaruit kwam naar voren dat ik op eigen benen wilde staan, hoofdtrainer wilde zijn."

"Vervolgens waren daar de inhoudelijke en positieve gesprekken die ik heb gevoerd met FC Utrecht. We hebben een soortgelijke voetbalvisie", vervolgt de Nijmegenaar. "De manier waarop we willen spelen, hoe we willen werken. Ik ben een trainer die het liefst dominant, aantrekkelijk voetbal speelt met hoge druk."

"Tegelijkertijd moet het ook realistisch zijn, strategisch. Je moet je eigen kwaliteiten herkennen en de zwaktes van de tegenstander. Aan het einde van de dag gaat het om ontwikkeling én resultaat."

Otten kijkt zelf uit naar de samenwerking met zijn technische staf en de jonge, talentvolle spelersgroep waarmee hij aan de slag gaat. "Dit is een prachtige kans. Ik ben de club heel dankbaar voor het vertrouwen en ben er zeker van dat we samen een volgende stap kunnen gaan zetten", aldus Otten.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand