Ohio na debuut bij Jong FC Utrecht: "Ik sta er nu wel beter op"

Noah Ohio in actie tegen TOP Oss
Noah Ohio in actie tegen TOP Oss Foto: © Pro Shots

Jong FC Utrecht speelde afgelopen maandag in eigen huis gelijk tegen TOP Oss. Het werd 1-1 door een goal van Sil van der Wegen. 

Noah Ohio speelde mee bij Jong FC Utrecht om weer speelritme op te doen. Hij lag lange tijd uit de roulatie en was blij om weer 90 minuten te spelen. Dit deed hij overigens voor het eerst bij FC Utrecht. Na afloop stond hij ESPN te woord. "Dit ritme kan je niet krijgen in training. Dus we hadden met de trainersstaf en zeker met de trainer besloten dat dit het beste voor mij is om de volgende stappen te maken. Ik ben heel blij dat ik het heb gedaan. Het voelde eigenlijk goed, maar rond de 70e tot 80e minuut voelde ik het wel. Maar het is ook belangrijk hoe mijn enkel erop gaat reageren, hoe mijn lichaam erop gaat reageren. Maar ik voel me heel goed. Ik heb nog een paar sprintjes getrokken op het einde, dus dat geeft ook vertrouwen in mijn lichaam en dat is ook belangrijk. 

Tot scoren kwam hij niet. Ohio: "Je moet eerst die kans creëren met goede loopacties en weg van de verdedigers. Dat is zeker één van mijn kwaliteiten, dus dat heb ik weer laten zien. Maar ja, volgende keer moet hij wel in de hoek en daar ga ik nog aan werken. Maar ja, dat ik tot kansen kom, dat ik in het ritme kom, dat is wel belangrijk.

Enkele colleg'as van het eerste elftal moedigden Ohio aan. "We zijn een team. We zijn niet zomaar derde. We zijn allemaal samen. En dat zijn onze steuners. Ik denk de trainer was er ook. En Willem was er ook. Dus dat zegt heel veel over hoe we zijn als team en als staf samen. Dus dat is heel belangrijk en heel mooi van de boys", zo vertelt Ohio.

Toch weet Ohio dat er meer spitsen zijn bij FC Utrecht. "Als je iets wil bereiken, als je de topsport wil worden, dan moet je sowieso concurrentie aangaan. Ik denk deze 90 minuten gaven me nog een beetje meer kracht om die strijd aan te gaan. Dus dat is heel belangrijk. Maar ik vind het heel goed. We werken allemaal samen. Het is niet dat we tegen elkaar werken want we hebben allemaal één doel en dat is Europees voetbal. Dat gaan we allemaal samen bereiken. Hopelijk gaan we nog meer scoren in de volgende wedstrijden. Ik sta er nu wel beter op", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand