Ohio baalt: "Ik draag de verantwoordelijkheid voor dit verlies"

Noah Ohio baalt
Noah Ohio baalt Foto: © Pro Shots

Jong Oranje verloor zondagavond van Denemarken, en vooral Noah Ohio was de schlemiel na de 1-2 nederlaag op het EK. De spits van FC Utrecht kreeg een groot aantal kansen, maar wist niet te scoren. Na afloop trok de aanvaller het boetekleed aan.

"Het is moeilijk. Ik neem een grote verantwoordelijkheid voor dit verlies", zo begint Ohio bij Ziggo Sport. "Ik ben een spits. Ik heb kansen gekregen, grote kansen gemist. Ik moet hier gewoon scoren. Ik draag alle verantwoordelijkheid. We speelden zoals we wilden, gewoon goed en kwamen ook op voorsprong…"

De Denen draaiden het echter om, en maakten 1-2. Daarna kreeg Jong Oranje ontzettend veel kansen, en met name Ohio. "Het verschil was hun spits. Hij heeft er twee gemaakt. Ik moest er vier maken, maar heb er nul. Met de kwaliteiten die wij hebben, is dit niet genoeg. Maar het ligt grotendeels aan mij. Ik kan niet slapen vannacht hoor. Dit is heel moeilijk. Hij wilde er niet in. Ik kom in de eindfase, doe het goed. Maar die laatste kans, die vierde, pfff… Dat moest een goal zijn."

"Er zijn geen excuses daarvoor. Ik heb het vertrouwen van de trainer gekregen om eerste spits te zijn. Zo betaal ik het niet terug. Slapen gaat zeker niet lukken. Het is balen. Heel erg balen. Ik verwacht veel van mezelf. Zij ook van mij. Als ik zo goed mee kan voetballen en als het dan niet lukt, dan kijk ik nu naar mezelf", aldus Noah Ohio. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/11
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
23/11
Telstar
14:30
FC Utrecht
zo
30/11
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 AZ 11 11 24
4 Ajax 11 6 20
5 FC Groningen 11 2 19
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
Bekijk de hele stand