Mols na hersentumor: "Wat vroeger normaal was, is nu speciaal"

Michael Mols
Michael Mols Foto: © BSR Agency

Michael Mols kreeg eind 2023 te horen dat hij een hersentumor had. De oud-aanvaller van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en Rangers FC onderging een operatie en herstelde opvallend snel. “Wat vroeger normaal was, is nu speciaal”, zegt hij in ELF Voetbal.

De ernst van de situatie drong aanvankelijk niet tot hem door. "Heel gek, maar toen ik een gesprek had met de chirurg over de operatie, dacht ik vooral aan mijn kapsel. Ik dacht: gaan ze alles afscheren?" Terwijl de arts ook vertelde dat hij mogelijk niet meer zou kunnen praten, of erger.

De angst kwam pas na de operatie. "Nu pas besef ik hoeveel geluk ik heb gehad. Ik ben ook niet bang geweest voor de operatie. De angst kwam pas later toen ik weer een MRI-scan moest ondergaan om te kijken of ze weer iets zouden vinden in mijn hersenen. Gelukkig hebben ze niets gevonden."

Mols revalideerde razendsnel. "Toen de artsen na de operatie bij me kwamen, wisten ze niet wat ze konden verwachten. Maar ik praatte al aan één stuk door. Alle andere mensen lagen te slapen en ik had hartstikke veel energie."

Bij Fight Academy in Amstelveen bouwde hij zijn conditie weer op. "Hoewel ik me prima voelde, heb ik alles wat de artsen zeiden opgevolgd. Eenmaal op de hometrainer voelde ik me meteen beter dan voor de operatie."

Mols zegt veel steun te hebben ontvangen vanuit de voetbalwereld. "Dan blijkt de voetballerij een heel fijne wereld, hoor."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
FC Utrecht
16:45
Heracles Almelo
zo
17/08
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
zo
24/08
FC Utrecht
14:30
Excelsior
zo
31/08
PEC Zwolle
14:30
FC Utrecht
zo
14/09
FC Utrecht
14:30
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
Bekijk de hele stand