Mike Eerdhuijzen vertelt over blessureleed: "Dat is een rotplek"

Mike Eerdhuijzen
Mike Eerdhuijzen Foto: © BSR Agency

Mike Eerdhuijzen keerde tegen NAC Breda terug in de basisopstelling van FC Utrecht. Het grote gros van de wedstrijden van de Domstedelingen bekeek hij vanaf de bank of de tribune, mede door twee vervelende blessures. Hij begon het seizoen nog in de basis, tijdens de Europese wedstrijden tegen Nottingham Forest en KRC Genk.

"Dat geeft wel enige voldoening, maar het zijn niet de minuten die ik voor ogen had toen ik naar deze club overstapte", vertelt Eerdhuijzen in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Gelukkig heb ik bij Utrecht nog meerdere jaren voor de boeg. Natuurlijk leef ik nog in dit seizoen, dat staat voorop. Maar ik ben nu ook al benieuwd naar volgend jaar."

De twee blessures die de verdediger teisterden, waren spierblessures. De eerste was een scheurtje in zijn lies. "Dat was nog in de voorbereiding op Europa aan het begin van dit seizoen", legt hij uit. Zijn tweede blessure was ook aan zijn rechterbeen. "Maar toen waren de twee pezen aan de voorkant, vlakbij bij mijn lies, gescheurd." 

"Dat is een rotplek, waar de doorbloeding niet optimaal is", gaat de centrale verdediger verder. "Daardoor duurt je herstel ook weer wat langer. Dat moet je proberen te accepteren en dan moet je ervoor zorgen dat je sterker terugkomt. Daar zijn we nu."

"Ik heb veel in de gym gezeten, conditioneel op het veld ben ik ook dik in orde, mentaal vraagt zo’n seizoen ook veel van je; op al die vlakken heb ik stappen gemaakt. Er kleven niet alleen maar nadelen aan al die blessures", besluit Eerdhuijzen met een knipoog.

Zet in op FC Utrecht tegen Ajax!

FC Utrecht speelt zondag de uitwedstrijd bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties