'Meer politiestakingen verwacht, Eredivisieduels op losse schroeven'

Politie bij Stadion Galgenwaard
Politie bij Stadion Galgenwaard Foto: © Pro Shots

Naast de politiestakingen rondom De Klassieker en de wedstrijd tussen Ajax en FC Utrecht zijn meer stakingen na woensdag niet langer ondenkbaar. De NOS meldt dat de onderhandelingen tussen het kabinet en de vakbonden over het vroegpensioen zijn gestaakt.

Woensdag werd een eerste voorstel over het vroegpensioen afgewezen. Het besluit van de vakbonden is mogelijk slecht nieuws voor het Nederlandse voetbal. Het kabinet zou niet aan de wensen van de vakbonden willen voldoen, waardoor meer acties worden verwacht. Onder deze al aangekondigde acties vallen ook stakingen van de politie, wat weer invloed heeft op het doorgaan van voetbalwedstrijden in de Eredivisie.

"We hebben er allemaal last van", zegt werkgeversorganisatie VNO-NCW. "Onder andere in het ov en bij wéér een voetbalwedstrijd worden stakingen verwacht. De oproep aan de vakbonden is: kom gewoon terug aan tafel. Dat is waar we het moeten en kunnen oplossen..."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
zo
25/01
FC Utrecht
16:45
Sparta Rotterdam
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
zo
8/02
FC Utrecht
12:15
Feyenoord
za
14/02
FC Groningen
21:00
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
13 PEC Zwolle 18 -17 20
Bekijk de hele stand