MATCHDAY| Ron Jans rouleert in duel FC Utrecht tegen Excelsior

Sébastien Haller en Ron Jans
Sébastien Haller en Ron Jans Foto: © Pro Shots

FC Utrecht neem het zondagmiddag om 14:30 op tegen Excelsior. De ploeg onder leiding van Ron Jans, speelde afgelopen donderdag nog een wedstrijd in Bosnië, waar het met 0-2 won. Het was een zware wedstrijd voor de ploeg uit de Domstad en dat betekent dat er wederom gerouleerd wordt in de basisopstelling om ook weer fris in de return tegen Zrinsjki Mostar te staan.

Op doel verandert er niks, Vasilis Barkas is de onomstreden nummer 1 en dat blijkt vandaag ook weer. Souffian El Karouani wordt in verband gebracht met meerdere transfers, maar staat gewoon in de basiself. Het centrale duo achterin bestaat wederom uit Mike van der Hoorn, maar Nick Viergever krijgt rust. Matisse Didden krijgt dus een basisplek. Op rechtsback kiest Jans voor Siebe Horemans.

Het middenveld krijgt de meeste complimenten bij FC Utrecht, de 'motor' van Gijvaj Zechiël en Alonzo Engwanda draait vandaag gewoon weer, ondersteund door Victor Jensen. Die donderdag in Bosnië trefzeker was. 

In de aanvallende linie zijn er weinig verassingen. Zo speelt Miguel Rodriguez vanaf de rechterflank, in de spits was er nog twijfel tussen Sebastièn Haller en David Min, maar de laatstgenoemde krijgt de voorkeur vandaag. En vanaf links speelde Adrian Blake donderdag maar 45 minuten, maar toch krijgt hij weer het vertrouwen van Ron Jans.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
NAC Breda
16:45
FC Utrecht
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
vr
9/01
NEC Nijmegen
20:00
FC Utrecht
zo
18/01
FC Volendam
14:30
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand