Mark van der Maarel krijgt nieuwe rol binnen bestuur van FC Utrecht

Mark van der Maarel
Mark van der Maarel Foto: © Pro Shots

Mark van der Maarel heeft een nieuwe rol gekregen in het bestuur van FC Utrecht. De voormalig verdediger van de Domstedelingen gaat nauw samenwerken met de huidige directie van de club.

Zo maakt FC Utrecht bekend. Van der Maarel is niet de enige, want ook Niek Amelink heeft een nieuwe functie gekregen. Hij is benoemd tot commercieel directeur en rapporteert rechtstreeks aan algemeen directeur Edo Keuning. Amelink is inmiddels al negen jaar werkzaam bij de club en wordt nu verantwoordelijk voor Business en Marketing.

Van der Maarel stopte vorig jaar zomer met voetballen en betrok een kantoor in Stadion Galgenwaard. Een jaar lang was hij betrokken bij diverse projecten van FC Utrecht en nu gaat hij Keuning en Jordy Zuidam ondersteunen in de dagelijkse werkzaamheden. Van der Maarel gaat ook nauw samenwerken met Amelink.

Lees meer:
0 reacties