Lof voor FC Utrecht-keeper: "Keer op keer onze Griekse superheld"

Vasilis Barkas
Vasilis Barkas Foto: © BSR Agency

FC Utrecht verraste vriend en vijand door een punt mee te nemen uit Eindhoven na een 2-2 gelijkspel tegen PSV. De grote uitblinker? Doelman Vasilis Barkas. Zijn indrukwekkende reeks reddingen hield Utrecht op de been, iets waar Pep en Frans in hun nabeschouwing niet omheen kunnen.

“Een punt pakken bij PSV is iets waar weinig supporters rekening mee hadden gehouden,” begint Pep. “Ze kregen zoveel kansen om te scoren, we hadden deze wedstrijd met dikke cijfers kunnen verliezen. Maar gelukkig stond keer op keer onze Griekse superheld in de weg.” Barkas verrichtte vijftien reddingen en had met 55 balcontacten de meeste van alle Utrecht-spelers.

Toch lijkt de doelman er zelf niet echt van te genieten. "Hij loopt erbij alsof hij moet betalen als hij lacht," grapt Pep. "Hij mag echt wat meer laten zien hoe trots hij is op zijn prestaties." Frans benadrukt dat FC Utrecht werk moet maken van een contractverlenging. “Hij is een lange slungel, maar hij heeft fantastische reflexen. Zelfs als het hele team door de ondergrens zakt, zoals tegen Almere City, houdt hij de schade beperkt. FC Utrecht kan zich geen beter slot op de deur wensen.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
zo
6/04
Go Ahead Eagles
14:30
FC Utrecht
zo
13/04
FC Utrecht
12:15
FC Groningen
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
vr
25/04
RKC Waalwijk
18:45
FC Utrecht
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand