Lammers laakt eigen publiek: "Was in het voordeel van FC Utrecht"

John Lammers
John Lammers Foto: © Orange Pictures

John Lammers baalt van de nederlaag tegen FC Utrecht (1-3). Volgens de coach van Heracles Almelo had er absoluut meer ingezeten zaterdag.

"Ik vond dat wij niet durfden te voetballen", concludeert Lammers na afloop bij ESPN. "De oplossing lag in het begin bij Emil (Hansson red.), als je die in stelling kan brengen kunnen wij gevaarlijk worden. Zij speelden goed in op ons indribbelen en ze slachtten ons in de omschakeling. Dat mag ons niet overkomen. We moeten de oplossing zien en dat zagen we niet in het begin."

Met name de 0-2 vlak voor rust doet Lammers pijn. "Dat mag niet gebeuren, die vrije trap mag je daar niet weggeven. Bij die corner daarna gaan een paar momenten voorbij die er uit moeten. Daar moet je veel scherper zijn. Met 0-1 bij rust heb je meer te vertellen."

Na rust pakten de Heraclieden het beter op. "De tweede helft deden we het aardig. Jammer dat de wedstrijd een paar keer wordt onderbroken, want dan kun je niet doorzetten", baalt Lammers. "Dat is in het voordeel van FC Utrecht geweest."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Utrecht komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Utrecht (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Utrecht
18:45
Almere City
vr
6/10
FC Volendam
20:00
FC Utrecht
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
za
28/10
Fortuna Sittard
21:00
FC Utrecht
zo
5/11
FC Utrecht
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
18 Almere City 6 -14 1
Bekijk de hele stand